Spóźniona....ale szczera relacja Rafała Juszczyka z meczu z Bratniakiem.

1:1
(0:0)
herb Bratniak Kraków
Strzelcy Kraków   Bratniak Kraków

Kolejnym ligowym rywalem był Bratniak Kraków, jedyna drużyna, z którą w poprzedniej rundzie zdobyliśmy komplet punktów.

Przed meczem doszło do teoretycznego wzmocnienia drużyny – Mikołaj Pocica pojawił się na meczu oraz na przygotowaniu boiska do zawodów. Najwyraźniej wyszedł z założenia, że Korona jest zbyt wąska i linie autowe namalował na okalającej murawę bieżni.

Taktyka od ostatniego zwycięskiego spotkania nie uległa zmianie, czyli próba szczelnej defensywy i gra z kontry. Wynik do przerwy brzmiał 0-0 i wydawać by się mogło, że założenia są realizowane poprawnie. Jednak Bratniak miał sporo sytuacji do objęcia prowadzenia, na przeszkodzie stawała nieskuteczność albo przyzwoicie broniący tego dnia Juszczyk. Jedyną okazją dla naszej drużyny wartą odnotowania był strzał Sebastiana Stachela z 15 metrów, wprost w bramkarza oraz dobitka w zegar znajdujący się za parkingiem przy budynku klubowym.

Druga połowa zaczęła się od tradycyjnych błędów w obronie zawodników z Parkowej. Napastnik Bratniaka stanął "oko w oko"  ze strzeleckim golkiperem i spokojnie podcinką umieścił piłkę w bramce. Od tego momentu drużyna przyjezdnych postanowiła oddać inicjatywę  i cofnąć się głęboko do obrony. Strzelcy zaczęli dominować nad rywalem stwarzając kilka groźnych sytuacji. Bramka wyrównująca padła po rajdzie Sebastiana Sargi, który dograł do Sebastiana Stachela, a ten w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem dopełnił formalności.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, zawodnicy Bratniaka ostemplowali poprzeczkę oraz zdobyli bramkę ze spalonego, natomiast zawodnicy Strzelców w samej końcówce oddawali zbyt lekkie, bądź niecelne strzały (m.in. Sarga, Stachel, Kęczkowski)