4:0
(1:0)
herb Strzelcy Kraków
Bibiczanka Bibice   Strzelcy Kraków

W czwartej kolejce zawodnicy Strzelców udali się do leżących w gminie Zielonki Bibic.  Bibiczanka dysponuje bardzo ładnym obiektem, na którym znajdują się dwa boiska i nowy w pełni funkcjonalny budynek. Murawa przygotowana do gry perfekcyjnie.

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego skończyło się jednak dobre dla gości. Od początku swoją przewagę zaznaczyli gospodarze, którzy byli bardzo ruchliwi i swobodnie wymieniali futbolówkę. Bibiczanka swoich okazji na zdobycie bramki w pierwszej połowie miała bez liku. Udało się trafić tylko raz, w 33.minucie. Strzelcy stworzyli sobie tylko jedną szansę i była to okazja stu procentowa. Niepilnowany w polu karnym Michał Sarga otrzymał ładne podanie, zdecydował się na uderzenie z woleja prawą nogą, ale niestety uderzył nad poprzeczką.

W drugiej połowie gospodarze potrzebowali zaledwie kwadransa, aby wyjaśnić sprawę wygranej w tym meczu. W ciągu piętnastu minut zaaplikowali Strzelcom kolejne trzy bramki i ostatnie trzydzieści minut mogli rozegrać na pełnym luzie. Na dodatek od 65. minuty goście grali w 10, gdyż mającego już na swoim koncie żółtą kartkę (otrzymaną pięć minut wcześniej) Krzysztofa Rainholca poniosła fantazja i kopnął niepotrzebnie rywala, za co otrzymał drugą zółtą i powędrował pod prysznic ochłodzić rozgrzaną głowę. W drugiej odsłonie Strzelcy mieli trochę więcej szans na zdobycie gola. Najlepszą ponownie Michał Sarga, który przy stanie 3:0 otrzymał podanie wzdłuż pola karnego od Krzysztofa Koniecznego i będąc niepilnowany na piątym metrze oddał bardzo lekki strzał w bramkarza.

Końcowy rezultat to 4:0 dla Bibiczanki, która przewyższała Strzelców w absolutnie każdym aspekcie rzemiosła futbolowego i pokazała drużynie z Krakowa jak należy skutecznie grać w piłkę.