3:4
(2:1)
herb Strzelcy Kraków
Błękitni Czułówek   Strzelcy Kraków

W dwudziestej rundzie spotkań Strzelcy udali w najdalszy wyjazd w tym sezonie. Zespół Błękitnych Czułówek przeprowadza remont własnego boiska i gościnnie występuje na stadionie Startu Kamień. Lokalizacja murawy 10/10. Prawdopodobnie znalazłoby się wielu chętnych, którzy widzieliby na tej działce własny dom. Boisko wkomponowane w skały. Stojąc na nim można podziwiać pasmo Beskidu i malownicze wzgórza. Jedyny mankament to trochę ponad przeciętna pochyłość. Kilka słów na temat pozostałej infrastruktury. Trybuny, ławki rezerwowych na plus. Niestety budynek klubowy jest zwykłym barakiem do którego nie ma podłączonej wody, ani prądu. Co ciekawe pomimo tych braków stadion otrzymał licencję na A klasę w okręgu chrzanowskim, bo tam właśnie występuje Start. Wciąż pozostaje zagadką co kieruje działaczami Błękitnych, że decydują się na rozgrywanie zawodów w porze letniej o godzinie 12.30. Część zawodników pytana o tą sprawę nie potrafiła udzielić odpowiedzi na to pytanie. Niestety tego dnia grzało niesamowicie i chwała zawodnikom z Czułówka, że zorganizowali wodę w wiadrach z pobliskiego kościoła, dzięki której można było pomoczyć rozgrzane (tym razem tylko od słońca) głowy.

Samo spotkanie było bardzo emocjonującym widowiskiem. W porównaniu do meczu z jesieni Błękitni odmłodzili skład, jednak na ławce znalazł się tylko jeden zawodnik, co niestety nie pomogło gospodarzom w drugiej połowie. Przez całe 90 minut zdecydowaną przewagą posiadali goście z Krakowa, którzy wymieniali niezliczoną ilość podań i bardzo długo utrzymywali się przy piłce. Błękitni atakowali sporadycznie, ale byli do bólu skuteczni. Zaczęło się od ostrzeliwania konstrukcji bramek. Najpierw zawodnik gospodarzy uderzył w poprzeczkę, a po chwili uderzeniem w słupek odpowiedział Michał Sarga. Następnie Strzelcy zmarnowali kilka dogodnych okazji, raz fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Błękitnych, który obronił bardzo mocne uderzenie Krzysztofa Koniecznego. W 31 strata gości w środku pola, napastnik z Czułówka przejął piłkę, wygrał przepychankę z Piotrem Kuźniarem i wpakował piłkę do siatki. W kolejnych minutach kolejne popisy nieskuteczności Strzelców i dopiero w 41. minucie udało się doprowadzić do remisu. Po długim zagraniu piłkę zgrał Michał Sarga, a Mateusz Kęczkowski w końcu znalazł sposób na pokonanie bramkarza i mocnym strzałem doprowadził do remisu. Nie zdążono się nacieszyć remisem i po kolejnych dwóch minutach na nowo prowadzili gospodarze. Stały fragment gry z połowy boiska. Futbolówka wstrzelona w pole karne, wybijający ją Michał Sarga trafia w Piotra Kuźniara i piłka spada na nogę pomocnika Błękitnych, który pakuje ją do bramki Rafała Juszczyka. Do przerwy 2:1 dla gospodarzy.

W przerwie reprymenda od trenera-selekcjonera. Druga odsłona to lustrzane odbicie pierwszej z tą różnicą, że Strzelcy byli skuteczniejsi. Po sześciu minutach od wznowienia gry znowu mieliśmy remis. Po składnej akcji Mikołaj Pocica zagrał wzdłuż bramki i Michał Konieczny musiał tylko dołożyć nogę. Trzy minuty później...Czułówek znowu prowadził. Stały fragment gry, dośrodkowanie w pole karne i stoper, którego jeszcze przed gwizdkiem arbitra krył Karol Czajkowski, ale potem został w przedbiegach, oddał sytuacyjny strzał głową. Rafałowi Juszczkowi powiązało ręce i futbolówka dostojnym lotem wleciała do bramki gości po raz trzeci. Sześć minut później, w 59. minucie na strzał z 18 metra zdecydował się Mikołaj Pocia i była to bardzo dobra decyzja, gdyż po raz trzeci w tym spotkaniu był remis. Ten sam zawodnik miał kilka minut później wyśmienitą okazję do dania prowadzenia Strzelcom, ale kolejny raz potwierdził, że łatwy bramek strzelał nie będzie, bo po co ? Po podaniu Mateusza Kęczkowskiego znalazł się zupełnie sam w polu karnym. Mógł zrobić wszystko i wybrał najgorzej- oddał niecelny strzał. W ostatnich minutach meczu każda drużyn walczyła z czymś innym. Gospodarze, którzy posiadają bardzo młody skład i akurat siły powinni mieć wystarczająco- słaniali się na nogach. Niestety na ławce w tym momencie znajdowali się tylko trener i kierownik. Strzelcy walczyli za to z upływającym czasem, gdyż za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięską bramkę. Udało się tuż przed końcem spotkania. Po podaniu Mikołaja Pocicy, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kamil Kania i pewnym uderzeniem ustalił wynik meczu na 4:3 dla zawodników z Krakowa. Bardzo cenne zwycięstwo pozwala utrzymać przewagę nad goniącymi drużynami.